Kolonia sportowo – rekreacyjna w Darłówku

Kolonia sportowo-rekreacyjna w Darłówku
08.07.2019 – 20 .07.2020,

wiek uczestników 10-16 lat.

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna położony jest na rozłożystym, ogrodzonym terenie pośród sosnowego lasu wydmowego, przy głównym trakcie spacerowym Darłówka Wschodniego – ulicy Słowiańskiej. Pozwala to na nieograniczone korzystanie z plaży i atrakcji w centrum miasta, równocześnie umożliwiając uniknięcie śródmiejskiego zgiełku.
Zakwaterowanie w drewnianych domkach klasycznych z łazienkami dwa osobne budynki jadalni, gdzie trzy razy dziennie serwowane jest smaczne jedzenie. Na otaczającym ośrodek terenie znajduje się kompleks boisk sportowych (dwa boiska do piłki nożnej i siatkówki), atestowany plac zabaw i krąg ogniskowy. Na terenie ośrodka znajduje się 8 sal o wszechstronnym zastosowaniu, których wyposażenie umożliwia organizację konferencji, zajęć dydaktycznych, zajęć sportowo-rozrywkowych, spektakli teatralnych, projekcji filmowych oraz dyskotek.

PROGRAM:
rejs statkiem po morzu,
wycieczka do Parku Wodnego „Jan” w Darłówku,
wycieczka autokarowa po Ziemi Darłowskiej, zwiedzanie Zamku Książąt Pomorskich, w tym podróż tramwajem wodnym.
zajęcia sportowe (rozgrywki sportowe na boiskach ośrodka, turnieje gier zespołowych), plażowanie, spacery, kąpiele w strfie kolonijnej, zabawy integracyjne, dyskoteki, ognisko integracyjne.

You may also like...